Poprvé na swingers
Uvolněte se a odvažte

Poprvé na swingers

Překonali Jste  předsudky, obavy a stojíte před dveřmi do jiného světa. Srdce vám dává najevo, že Vás čeká nezapomenutelný večer plný emocí a vzrušení, ale stále je s vámi i trošku strachu a obavy....

Vstupte, a uvolněte se jste v tom spolu. S úsměvem Vás přivítáme, dostáváte klíček od skříňky a personál Vás odvádí do šatny, kde se dozvíte informace k chodu klubu. Téma  párty určuje jestli se převlékáte nebo zůstáváte v oblečení ve kterém jste přišli. 

Projdete chodbou a před vámi se otevře prostor hlavní místnosti. Dýchne na Vás atmosféra klubu, decentní osvětlení, hudba  na baru je připraven welcome drink a k sezení si můžete vybrat kuřácký nebo nekuřácký prostor.

Ještě Vás čeká prohlídka klubu a wellness kde dostáváte další informace o swingers. Každý pár má své představy a spektrum pojetí swingers je hodně široké je to jen na Vás. Jsou různé varianty volba je jen na Vás trochu jsme Vám seznamování ulehčili náramky. Červený náramek je pro páry, které jsou jen spolu, bez kontaktu s ostatními a stačí jim atmosféra kolem . Modrý náramek je pro ty, všechny co se chtějí seznámit s opačným pohlavým. Zelený náramek je pro všechny, co jsou otevřeni všemu a rádi si užijí jak s opačným pohlavím tak se stejným. Růžový náramek je pro ženy, které mají zájem pouze o ženy . Všechny páry respektují ostatní a nikdo nenutí ostatní kam nechtějí. Vše je o komunikaci a stačí říct " Nezlobte se, ale chceme být sami". Je to jiný svět, kde jsou normální zcela jiné věci než někde v baru nebo na diskotéce, ale tady jsou pravidla a "NE" znamená "NE".

Pro nové páry máme k dispozici fialovou místnost, do které za vámi nikdo nesmí a je z ní vidět do vedlejší místnosti.